Шукати
 
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
Про компанію
Продуктова лінійка
Традиційні добрива
Агрохімічний сервіс
Технологічні схеми
Новини та прес-релізи
Статті
Дослідження та результати
Дистриб'ютори
Відео матеріал
Фотогалерея
Сторінка агрохіміка
Сертифікати
Корисні посилання
КОНТАКТИ
03151, Україна, м.Київ,
вул. Михайла Мішина, 3, пов.6

тел. +38 044 244 81 41
тел. +38 044 244 77 27
факс +38 044 244 77 25
www.viteraukraine.com

Регіональні представники:
Центр: +38 050 468 79 00
Південь: +38 050 468 74 68
Пд-схід: +38 050 468 78 97
Захід: +38 050 468 54 68

E-mail:
office@viteraukraine.com
НАШІ ПАРТНЕРИ


РОЗСИЛКА
Підписатися на розсилку
новин компаніїПідписатись

«НУТРІВАНТ ПЛЮС™ рис» -

 водорозчинне добриво з прилипачем Фертівант  

для позакореневого листкового підживлення культури рису

Виробник: “ICL Fertilizers”, Ізраїль


0N-46P2O5-25K2O+2MgO+0,2B + Фертівант

 

 

Фізичний стан: твердий кристалічний порошок

Хімічний склад «Нутріванта Плюс™ рис» повністю відповідає фізіології мінерального живлення культури рису, зокрема інтенсивних сортів, та має високі фізико-хімічні властивості. Характерною особливістю «Нутріванта Плюс™ рис» є те, що виготовлений на основі повністю водорозчинного монокалійфосфату (KH2PO4), який не містить баластних токсичних рослинам сполук, до його складу входить екологічний прилипач «Фертівант». За рахунок унікальних властивостей прилипача «Фертіванта», добриво проявляє пролонговану дію та синхроний ефект протягом 15-20 днів, не змивається опадами та характеризується підвищеним коефіцієнтом засвоєння сполук фосфору (20-25%) через листкову поверхню. Добриво можливо застосовувати у воді з високою твердістю.

Добриво забезпечує культуру рису легкодоступною мінеральною поживою протягом вегетації. Прискорюється ріст і розвиток вторинної кореневої системи рису, укорінення, кущіння, підвищується інтенсивність фотосинтезу, поліпшується на ріст і розвиток його конусу наростання.

Сполуки бору добрива знижують негативний вплив анаеробних умов при вирощуванні рису, оскільки активізують синтез нуклеїнових кислот та поліпшують запліднення квіток.

За рахунок сполук фосфору добрива, знижується враженість рису хворобою «перикуляріозом».


Застосування: позакореневі підживлення. У фазах: кінець кущіння – початок виходу в трубку - 2 кг/га, кінець виходу в трубку – початок викидання волоті – 2 кг/га, оскільки у цій фазі формується волоть та проростають пилкові трубки квіток. Показує хороші результати лише за одного підживлення рису дозою 4 кг/га на початку його виходу в трубку.

Оптимальні концентрації робочого розчину «Нутріванта Плюс™ рис» - 1-3 %. Об’єм робочого розчину при позакореневих обробках «Нутрівантом Плюс рис» 250-300 л/1га.


Дослідженнями Інституту рису УААН встановлено, що підживлення рису «Нутрівантом Плюс™ рис» у фазі виходу в трубку дозою 4 кг/га забезпечило врожайність 91 ц/га проти контролю 86ц/га, який не оброблявався. На обробленому варіанті вихід крупи становив 68,99% проти контролю 67,0%. Окупність однієї витраченої гривні на «Нутрівант Плюс™ рис» становив 22,9 грн. Застосування «Нутріванта Плюс™ рис» на рисі у Російській Федерації в ТОВ «Агропартнер» на площі 478 га забезпечило врожайність 68,3 ц/га проти контролю 51,5 ц/га, який не оброблявся.

Позакореневе підживлення «Нутрівантом Плюс™ рис» забезпечує:

 • Підвищення врожайності на 5-10 ц/га
 • Поліпшення споживання біогенних елементів кореневою системою із ґрунту та добрив на 10-20%, зокрема сполук азоту мінерального
 • Стимулювання кущення
 • Поліпшення натури зерна, зменшення пустозерності, прискорення дозрівання зерна на 2-3 дні
 • Усунення стресів рослин, викликаних пестицидним навантаженням, різкими коливаннями температури, низькими температурами тощо
 • Пригнічення розвитку різного роду хвороб
 • Отримання високої окупності (1 грн. забезпечує окупність 7-15 грн.).

 

Хімічний склад та фізико-хімічні властивості «Нутріванта Плюс™ рис».

 

Показник

Параметри

Фосфор водорозчинний (P2O5), %

46

Калій (K2O), %

30

Магній (MgO), %

2

Бор водорозчинний (B), %

0,2

Зовнішній вигляд

дрібні кристали

1% - ний водний розчин

Утворює стійкий гомогенний розчин

Щільність зложення, г/мл

1,25

Кислотність (рН 1-ного розчину)

4,1-4,2

Максимальна розчинність у воді, г/100мл

36,5

 

Елементи мінерального живлення культура рису споживає не рівномірно. Найбільш інтенсивно азот споживається рослинами у фазі кущення (3-й етап органогенезу) та виходу у трубку (4-й етап органогенезу), а фосфор, починаючи від фази кущення (3-й етап органогенезу) до виходу у трубу (4- й етап органогенезу). Проте, від сходів - до повного кущення є критичним періодом по відношенню до азоту. У фазу виходу у трубку рослини рису поглинають 72,6% максимальної кількості азоту та 81,5 – сполук фосфору. Високі дози азоту спричиняють збільшення непродуктивного кущення та сильний розвиток вегетативної маси, подовження вегетативного періоду, підвищення у холодні пори року числа пустих колосків, вилягання, і як наслідок, рослини рису уражуються грибом перикулярі (Perycularia Oryzae Cavara). Слід відмітити, що легкодоступні сполуки фосфору «Нутріванта Плюс™ рис» знижують негативну дію підвищених норм азоту, особливо у період кущення, а бор сприяє запиленню квіток волотті. Рис споживає багато калію на формування вегетативної маси (соломи), а для отримання його високої продуктивності потрібні також магній, сірка, бор та інші біогенні елементи.

Наукові дослідження Інституту рису Російської Академії Аграрних Наук та виробничі випробування показали, що «Нутрівант Плюс™ рис» найліпше застосовувати на культурі рису у фазах кущення (2 кг/га) та виходу у трубку – на початку викидання волоті (2кг/га). Інститутом рису Російської Академії Аграрних Наук розроблено рекомендації щодо застосування норм «Нутріванта Плюс™ рис» у залежності від внесених доз азоту та запланованої врожайності культури рису.

 

Норми застосування «Нутріванта Плюс™ рис» у залежності від доз азоту

 та врожайності культури рису

Врожайність, цн/га

50

60

70

80-90

100

Норма Нутріванта Плюс™, кг/га

1

2

3

4

5

Норма азоту, кг/га

60-

80

80-

100

100-

120

120-

140

>140

 

Технологічна схема застосування «Нутріванта Плюс™ рис» на культурі рису

Примітка.

Добриво має високу розчинність у воді і тому перед початком позакореневого листкового обробітку «Нутрівантом Плюс™ рис» його не потрібно попередньо розчиняти у окремій ємності та готувати маточковий розчин (за винятком авіаційного обробітку).

Порядок приготування робочого розчину:

 1. Ємність оприскувача наповнити водою до ¾ загального об’єму;
 2. Обов’язково попередньо включити мішалку оприскувача;
 3. Засипати «Нутрівант Плюс™ рис» у ємність оприскувача;
 4. Додати до робочого розчину засоби захисту рослин;
 5. При потребі засипати у робочий розчин карбамід або інші мінеральні добрива;
 6. Ємність долити водою до повного об’єму, приготувати гомогенний робочий розчин та приступити до позакореневого листкового обробітку.
 • Не рекомендується застосовувати «Нутрівант Плюс™ рис» у одному робочому розчині з пестицидами до складу яких входять метали – залізо (Fe), , алюміній (Al) та з концентрованими розчинами кальцію (Са).
 • Добриво «Нутрівант Плюс™ рис» дозволяється змішувати з калійною селітрою (KNO3), сульфатом калію (K2SO4) та карбамідом (CO(NH2)2).
 • Не рекомендується застосовувати форсунки з грубим розпилом при позакореневому листковому підживленні рослин «Нутрівантом Плюс™ рис».
 • Рекомендується розчиняти «Нутрівант Плюс™ рис» при температурі води 200С, проте не нижче 100С.
 • Обов’язково перед використанням «Нутріванта Плюс™ рис» потрібно проводити попереднє тестування на відсутність осаду при змішуванні з пестицидами або іншими препаратами та на відсутність опіків рослин.

У весняно-літній період позакореневі листкові підживлення рекомендується проводити при температурі повітря не вище 250С, так як при високих температурах вода робочого розчину швидко випаровується, що призводить до підвищення концентрація солей на поверхні листків та може викликати опіки рослин. Краще позакореневі підживлення проводити у вечірні години або рано вранці.


Читати статті:

КУЛЬТУРИ
 • Пшениця озима та яра
 • Ячмінь озимий та ярий
 • Соняшники
 • Кукурудза
 • Ріпак озимий та ярий
 • Соя
 • Гречка
 • Льон
 • Картопля
 • Сорго, просо
 • Буряки цукрові
 • Ячмінь пивоварний
 • Рис
 • Виноград
 • Огірок
 • Кавуни, дині, гарбузи
 • Томати
 • Перець
 • Баклажани
 • Плодові
 • Плодово-ягідні
 •  
   
  Про компанію :  Ячмінь озимий та ярий :  Нутрівант Плюс пивоварний ячмінь :  Соняшники :  Нутрівант Плюс кукурудза :  Ріпак озимий та ярий :  Соя :  Гречка :  Льон :  Сорго, просо :  Нутрівант Плюс картопля :  Нутрівант Плюс цукрові буряки :  Нутрівант Плюс виноград :  Нутрівант Плюс рис : Огірки :  Томати :  Перець :  Баклажани :  Нутрівант Плюс плодовий :  Плодово-ягідні
  © 2007 Copyright "Нутрітех Україна". All rights reserved.   Разробка сайту: Sugar     Дизайн: Wanted Design