Шукати
 
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
Про компанію
Продуктова лінійка
Традиційні добрива
Агрохімічний сервіс
Технологічні схеми
Новини та прес-релізи
Статті
Дослідження та результати
Дистриб'ютори
Відео матеріал
Фотогалерея
Сторінка агрохіміка
Сертифікати
Корисні посилання
КОНТАКТИ
03151, Україна, м.Київ,
вул. Михайла Мішина, 3, пов.6

тел. +38 044 244 81 41
тел. +38 044 244 77 27
факс +38 044 244 77 25
www.viteraukraine.com

Регіональні представники:
Центр: +38 050 468 79 00
Південь: +38 050 468 74 68
Пд-схід: +38 050 468 78 97
Захід: +38 050 468 54 68

E-mail:
office@viteraukraine.com
НАШІ ПАРТНЕРИ


РОЗСИЛКА
Підписатися на розсилку
новин компаніїПідписатись

БОРОВМІСНА ДОБАВКА до мінерального добрива "ГРАНУБОР НАТУР",

 ЗАБЕЗПЕЧУЄ ФІЗІОЛОГІЮ МІНЕРАЛЬНОГО ЖИВЛЕННЯ БОРОФІЛЬНИХ КУЛЬТУР, ОТРИМАННЯ ЇХ ВИСОКОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМ МІНЕРАЛЬНОГО ЖИВЛЕННЯ


Враховуючи тенденції, які склались у сьогоднішньому землеробстві України, де частка борофільних культур вже сягає понад 36% від загальної площі орних земель, виникає потреба застосування добавки до мінерального добрив "Гранубору Натур" та позакореневих водорозчинних добрив "Нутрівантів Плюс™".

 

    ФІЗІОЛОГІЧНА РОЛЬ БОРУ

Сільськогосподарські культури споживають бор протягом усього періоду вегетації. Під впливом бору поліпшується синтез та транспортування вуглеводів, ростових речовин (гормонів, РНК, ДНК) та аскорбінової кислоти з листків у генеративні органи та до коренеплодів. Бор потрібний рослинам для росту та розвитку меристемних тканин. Брак бору у рослинах призводить до руйнування молодих тканин, призупинення росту кореневої системи, стебла та відмирання точок росту у рослин. Бор сприяє проростанню пилку у пилкових трубках,  запиленню квіток та плодоношенню. Дефіцит бору в грунті рослин призводить до прихованого дефіциту бору та появи низки небезпечних хвороб -  вершкового хлорозу точок росту, сухої гнилі коренеплодів, гнилі сердечника, верхівкової виразки головки коренеплодів цукрових буряків. При дефіциті бору на ріпаках, коренева система деформується, з’являються некротичні цятки, уповільнюється ріст точок росту, розтріскуються стебла, призупиняється цвітіння та погіршується перезимівля озимого ріпаку. Слід відмітити, що фізіологічні захворювання, які викликані дефіцитом бору не можливо усунути іншими речовинами, зокрема фунгіцидами.

 

    ЩОДО ВМІСТУ БОРУ У ҐРУНТІ

Моніторингом проведеним Інститутом ґрунтознавства та агрохімії ім. А.Н. Соколовського УААН установлено, що 25% ріллі має низький вміст та дефіцит бору, особливо це спостерігається  на малогумусних дерново-підзолистих ґрунтах легкого гранулометричного складу у зонах Полісся та Лісостепу.

Дослідження засвідчують, що бор сприяє споживанню кальцію рослинами із ґрунту. Відповідно, при дефіциті бору погіршується споживання кальцію, навіть при його високому вмісті у ґрунті. При високому забезпеченні ґрунту калієм потреби рослин у борі різко зростають.

Засвоєння рослинам сполук бору із ґрунту становить всього 3-10% від рухомого його вмісту.

 

НАУКОВО-ОБҐРУНТОВАНЕ ЗАСТОСУВАННЯ "ГРАНУБОРУ НАТУР" ТА "НУТРІВАНТІВ ПЛЮС™"

З метою отримання високої продуктивності сільськогосподарських культур, рекомендується 60-70% потреби бору рослин забезпечити за рахунок ґрунтових мінеральних добрив, збагачених "Гранубором Натур", а решту 30-40% його потреби, застосовуючи позакореневе листкове підживлення "Нутрівантами Плюс™".

 

ЯКІ ПРИЧИНИ ЗУМОВЛЮЮТЬ ЗАСТОСУВАННЯ "ГРАНУБОРУ НАТУР"?

 • Дефіцит та низький вміст рухомого бору у ґрунтах України
 • Недостатнє застосування органічних (гній, сидерати) та мінеральних добрив збагачених бором (борний суперфосфат, суміші мінеральних добрив збагачені бором), що є джерелом підтримання бездефіцитного балансу рухомого бору в ґрунті
 • Зниження доступності бору рослинам через застосування високих доз азотних добрив, високий вміст сполук кальцію і калію в ґрунті, що призводить до появи різного роду небезпечних хвороб

 

 "Гранубор Натур" сьогодні не має аналогів на ринку добрив в Україні.

"Гранубор Натур" застосовується для збагачення сумішей мінеральних добрив (В) бором, фосфоровмісних комплексних добрив (азофоска, амофоска, тощо) та як однокомпонентне мінеральне добриво для локального ґрунтового підживлення сільськогосподарських культур.

 

    ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ «ГРАНУБОР НАТУР»

 

Якісний гранулометричний склад "Гранубор Натуру" дозволяє отримати однорідний склад сумішей мінеральних добрив, забезпечує мінімальну сегрегацію (розшарування) при транспортуванні та точність і рівномірність його внесення. Висока міцність гранул (40 кг/м2 ) гарантує цілісність гранул при виробництві тукосумішей, транспортуванні та внесенні.

 

АГРОХІМІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ "ГРАНУБОРУ НАТУР":

 • Відповідає всім нормативам міжнародних стандартів якості та екологічності
 • Має підвищений коефіцієнт засвоєння рослинами бору (10-20%)
 • Забезпечує культури протягом всього періоду вегетації доступним бором
 • Змішується із азотними, фосфорними та калійними добривами
 • Гарантує підвищення врожайності сільськогосподарських культур на 10-12% та поліпшення якості їх товарної продукції
 • Гарантує високу агроекономічну ефективність при комбінованому застосуванні із "Нутрівантами Плюс™"

"Гранубор Натур" проявляє свою агрохімічну ефективність   протягом двох років.

"Гранубор Натур" рекомендується застосувати нормою 10-15 кг/га.

 

*Борофільні культури — це культури які мають підвищені виноси та чутливість до дефіциту мікроелементу бору. В землеробстві України культивуються такі головні борофільні культури - цукрові буряки, ріпак озимий та ярий, соняшники, льон, люцерна, конюшина, кукурудза, соя, картопля, капуста білоголова, томати, буряки столові, селера, цибуля, яблуня, виноград, ефіроолійні культури.

Слід пам'ятати, що застосування високих борних добрив може спричинити шкідливе накопичення бору у рослинах, пригнічення росту й розвитку сільськогосподарських культур та появу таких хвороб, як гігантизм та карликовість.

Дослідженнями Інституту картоплі УААН, (2008) установлено, що застосування «Гранубору Натур» за сумісного підживлення 10 кг/га «Гранубором Натур» та 6 кг/га «Нутрівантом Плюс™ картопля» на картоплі сорту «Серпанок» отримано приріст врожайності 2,6 т/га, врожайність 33,3 т/га проти контролю 30,7 т/га.

Дослідження Інституту цукрових буряків УААН (Рівненська ДСГДС, 2008) засвідчили, що сумісне підживлення буряків цукрових «Гранубором Натур» у нормі 12 кг/га та «Нутрівантом Плюс™ цукрові буряки» у нормі 7,5 кг/га забезпечило врожайність коренеплодів 60,9т/га, цукристість 16,9%, біологічний збір цукру 10,29 т/га проти контролю 53,2 т/га, 15,8% та 8,41т/га відповідно.

    КОМБІНОВАНЕ ЗАСТОСУВАННЯ "ГРАНУБОРУ НАТУР" ТА "НУТРІВАНТІВ ПЛЮС™" НА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУРАХ

ріпак озимий

соняшник

цукрові буряки

кукурудза на зерно

 

Комбіноване застосування "Гранубору Натур" із "Нутрівантами Плюс™" — це правильний крок у мінеральному живленні сільськогосподарських культур.

 

МІКРОГРАНУЛЯТОРИ - пристрої для внесення гранульованих мікродобрив, засобів захисту рослин, засобів дезінфекції та іншого гранульованого матеріалу під час сівби


Читати статті

КУЛЬТУРИ
 • Пшениця озима та яра
 • Ячмінь озимий та ярий
 • Соняшники
 • Кукурудза
 • Ріпак озимий та ярий
 • Соя
 • Гречка
 • Льон
 • Картопля
 • Сорго, просо
 • Буряки цукрові
 • Ячмінь пивоварний
 • Рис
 • Виноград
 • Огірок
 • Кавуни, дині, гарбузи
 • Томати
 • Перець
 • Баклажани
 • Плодові
 • Плодово-ягідні
 •  
   
  Про компанію :  Ячмінь озимий та ярий :  Нутрівант Плюс пивоварний ячмінь :  Соняшники :  Нутрівант Плюс кукурудза :  Ріпак озимий та ярий :  Соя :  Гречка :  Льон :  Сорго, просо :  Нутрівант Плюс картопля :  Нутрівант Плюс цукрові буряки :  Нутрівант Плюс виноград :  Нутрівант Плюс рис :  Огірки :  Томати :  Перець :  Баклажани :  Нутрівант Плюс плодовий :  Плодово-ягідні
  © 2007 Copyright "Нутрітех Україна". All rights reserved.   Разробка сайту: Sugar     Дизайн: Wanted Design