Шукати
 
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
Про компанію
Продуктова лінійка
Традиційні добрива
Агрохімічний сервіс
Технологічні схеми
Новини та прес-релізи
Статті
Дослідження та результати
Дистриб'ютори
Відео матеріал
Фотогалерея
Сторінка агрохіміка
Сертифікати
Корисні посилання
КОНТАКТИ
03151, Україна, м.Київ,
вул. Михайла Мішина, 3, пов.6

тел. +38 044 244 81 41
тел. +38 044 244 77 27
факс +38 044 244 77 25
www.viteraukraine.com

Регіональні представники:
Центр: +38 050 468 79 00
Південь: +38 050 468 74 68
Пд-схід: +38 050 468 78 97
Захід: +38 050 468 54 68

E-mail:
office@viteraukraine.com
НАШІ ПАРТНЕРИ


РОЗСИЛКА
Підписатися на розсилку
новин компаніїПідписатись

06.04.2016
ПРОГРАМА МІНЕРАЛЬНОГО ЖИВЛЕННЯ ЯБЛУНЕВИХ САДІВ

Із давніх часів в українських селах і містах біля кожного будинку упродовж століть росли сади. Переважно вони були високорослими, на сильнорослих підщепах з могутнім корінням. Такі дерева після посадки перший урожай давали лише через 7-8 років. Однак у сучасному садівництві не можливо дозволяти собі мати такий тривалий період непродуктивного вирощування. У зв’язку із цим компанії розробляють технології, в яких сформовані дерева значно менші за розміром, вони мають меншу кореневу систему, а для досягнення щорічного рівномірного плодоношення з четвертого року після посадки вимагають відповідного догляду, а головне збалансованого мінерального живлення.


АГРОХІМІЧНИЙ СЕРВІС ДЛЯ ПЛОДОВИХ КУЛЬТУР

Порівнюючи закладку саду з будівництвом будинку варто провести якісний агрохімічний і фізико-хімічний аналіз ґрунту для встановлення потреби плодових культур у мінеральних добривах (N, P, K, Mg, Ca, Na, S, Fe, Mn, B, Cu, Zn, Mo), кислотності ґрунту (рН) і суми поглинутих основ (ємності катіонного обміну). Вищеназвані показники сьогодні допоможе визначити компанія «Вітера Україна». За результатами комплексного аналізу ґрунту, фахівці компанії науково-обгрунтовано складуть програму мінерального живлення саду, яка допоможе отримати заплановану врожайність, якісний врожай із найвищою окупністю витрачених на живлення коштів.
У період вегетації плодових культур доволі часто виникають різні ситуації, які призводять до порушення мінерального живлення, прихованого дефіциту, а далі прояву дефіциту того чи іншого елемента мінерального живлення. Чітко встановити дисбаланс у мінеральному живленні плодових культур допоможе функціональна діагностика. Вона дозволяє упродовж однієї години встановити дефіцит або надлишок елементів: N, P, K, Mg, Ca, Na, S, Fe, Mn, B, Cu, Zn, Mo та прояв стресів у плодових культур і відкорегувати, а отже упередити дисбаланс мінерального живлення.

ПОДОЛАННЯ СТРЕСОВИХ СИТУАЦІЙ

Хочеться звернути увагу на проблему саду, яку ми бачимо майже щовесни: різке потепління, відновлення сокоруху , і «нове життя» зупиняється із такими неочікуваними і небажаними заморозками. Особливо загрозливим є зниження температури для плодових у період цвітіння. Окрім того, у період вегетації стрес у плодових викликають високі температури, посуха, град, механічні пошкодження, тощо. Різного роду стреси призводять до небажаного гальмування фізіологічних процесів, і як наслідок, порушення гормонального балансу, тобто збільшення концентрації фітогормону, який спричиняє старіння – етилену, що значно зменшує їх потенційну врожайність. Успішно подолати небажані стресові ситуації в плодових культур допомагає спеціальне добриво-антистресант «Амінокат 30», до складу якого входять амінокислоти α-ряду, які швидко засвоюються листковою поверхнею плодових культур. За рахунок своїх унікальних властивостей «Амінокат 30» забезпечує антистресову, біостимулюючу та комлексоноутворюючу (хелатуючий агент) дії. За поєднання в бакових сумішах добриво активізує засвоєння елементів мінерального живлення та системних засобів захисту рослин, що дозволяє знижувати дози застосування у випадку їх сумісного застосування. У складі добрива «Амінокат 30» міститься 15% глутамінової кислоти, яка поліпшує обмінні процеси, утворення нових амінокислот, відновлює водний баланс плодових дерев та поліпшує синтез хлорофілу. За умови своєчасного виявлення стресів і вчасного застосування «Аміноката 30», можливо майже повністю їх уникнути і на 30% реалізувати генетичний потенціал.

Рекомендована доза за позакореневого підживлення добривом «Аміноката 30» – 0,15 – 0,25 л/100 л води. Щоб уникнути небажаних стресів навесні можливе кількаразове застосування «Аміноката 30». Добриво сумісне з переважною більшістю пестицидів (гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів, регуляторів росту, тощо), проте його заборонено застосовувати з препаратами до складу яких входять мідь, сірка в елементарній формі, мінеральні оливи, а також ті, що мають лужну реакцію (рН більше 8).

ВІДНОВЛЕННЯ ЖИВЛЕННЯ ТА ПІДСИЛЕННЯ СТІЙКОСТІ ДО ХВОРОБ

Перепади денних-нічних температур та весняні заморозки викликають побуріння тканин, яке супроводжується закупорюванням судин, внаслідок чого порушується рух води та поживних речовин у рослинах. Наслідки цього жахливі; рослини хворіють, окремі пагони всихають, а не рідко і вся рослина. Відновити сокорух та споживання рослинами необхідних елементів живлення допоможе застосування нового унікального добрива «Атланте Плюс» створеного професіоналами іспанської компанії «Atlantica Agricola». Це фосфорно-калійне добриво до складу якого входить саліцилова кислота та бетаїни. Застосування «Атланте Плюс» − 0,15 − 0,3 л/100 л води на плодових культурах дозволить відкоригувати фосфорно-калійне живлення рослин та за рахунок бетаїнів підвищити стійкість до несприятливих погодних умов. Саліцилова кислота сприяє прочищенню флоемних і ксилемних пучків та відновлює поглинання і транспортування поживних речовин (рис.1). Досвід компанії «Atlantica Agricola» свідчить про профілактичну ефективність добрива «Атланте Плюс» проти бактеріальних опіків яблуні та груші, борошнистої роси та плодової гнилі. ...


Читати статтю повністю >>>


До списку статті
КУЛЬТУРИ
 • Пшениця озима та яра
 • Ячмінь озимий та ярий
 • Соняшники
 • Кукурудза
 • Ріпак озимий та ярий
 • Соя
 • Гречка
 • Льон
 • Картопля
 • Сорго, просо
 • Буряки цукрові
 • Ячмінь пивоварний
 • Рис
 • Виноград
 • Огірок
 • Кавуни, дині, гарбузи
 • Томати
 • Перець
 • Баклажани
 • Плодові
 • Плодово-ягідні
 •  
   
  Про компанію :  Ячмінь озимий та ярий :  Нутрівант Плюс пивоварний ячмінь :  Соняшники :  Нутрівант Плюс кукурудза :  Ріпак озимий та ярий :  Соя :  Гречка :  Льон :  Сорго, просо :  Нутрівант Плюс картопля :  Нутрівант Плюс цукрові буряки :  Нутрівант Плюс виноград :  Нутрівант Плюс рис :  Огірки :  Томати :  Перець :  Баклажани :  Нутрівант Плюс плодовий :  Плодово-ягідні
  © 2007 Copyright "Нутрітех Україна". All rights reserved.   Разробка сайту: Sugar     Дизайн: Wanted Design